KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı Medisan İnşaat ve Tesisat Malz. Sanayi Tic. Ltd. Şti´ya (Bu metinde "Medisan İnşaat ve Tesisat Malz. Sanayi Tic. Ltd. Şti" olarak kullanılacaktır) aittir.

Medisan İnşaat ve Tesisat Malz. Sanayi Tic. Ltd. Şti internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Medisan İnşaat ve Tesisat Malz. Sanayi Tic. Ltd. Şti ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı Medisan İnşaat ve Tesisat Malz. Sanayi Tic. Ltd. Şti internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini medisan.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. medisan.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

Medisan İnşaat ve Tesisat Malz. Sanayi Tic. Ltd. Şti internet sitesini ziyaret eden ve Medisan İnşaat ve Tesisat Malz. Sanayi Tic. Ltd. Şti sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
©2019 - Medisan İnşaat ve Tesisat Malz. Sanayi Tic. Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi